Ballina Etiketimet Ngjyra

Etiketim: ngjyra

SOFT NEWS – Bosforit i rikthehet ngjyra origjinale

STAMBOLL, 25 maj /ATSH-ANSA/ - Bosfori u rikthehet ngjyrave origjinale. Ky fenomen i përsëritur në prani të kushteve të caktuara atmosferike dhe mjedisore ka...

Këshilla ideale si të zgjidhni ngjyrën e flokëve sipas tipit të...

TIRANË, 11 janar /ATSH/ - Ngjyrën e flokëve mund ta ndryshoni pa problem. Flokët mund t’i bëni nga bionde platin në gështenjë të errët....

Diçka po ndodh te Tirana e Re, Veliaj na zbulon surprizën

TIRANË, 21 shkurt/ATSH/ - Një tjetër zonë e qytetit është veshur me ngjyrat e pranverës. Bashkia e Tiranës ka ndërhyrë në një tjetër pallat ku...

Zbuloni karakterin tuaj përmes ngjyrës së syve

TIRANË,31 korrik /ATSH/ - Ngjyra e syve është diçka që të gjithë e kemi që nga lindja. Sigurisht, ju mund të bëni disa ndryshime...

Zbulohen molekulat më të vjetra të botës me ngjyrën e ndritshme

TIRANË, 10 korrik /ATSH/ - Shkencëtarët thonë se kanë zbuluar ngjyrat më të vjetra biologjike të mbijetuara në botë nga shkëmbinj të lashtë nën...

Nxirje perfekte e lëkurës? Ushqimet janë aleatët më të mirë

TIRANË,11 qershor /ATSH/ - Stina e verës krijon mundësinë që pas muajve të dimrit, më në fund të lirohemi nga veshjet e rënda dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA