Ballina Etiketimet Nëna

Etiketim: nëna

Java botërore e ushqyerjes me gji, edhe nënat me COVID-19 mund...

TIRANË, 5 gusht/ATSH/ Kjo javë njihet ndryshe si java botërore e ushqyerjes me gji. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informon se ushqyerja me gji...

MJEKËSI – COVID-19 mund të transmetohet nga nëna tek fëmija gjatë...

MILANO, 12 korrik /ATSH-ANSA/ - Transmetimi i virusit SarsCov2 nga nëna tek fëmija gjatë shtatzënisë mund të jetë i mundur. Të dhënat dalin nga dy...

“E diel e bukur me frymëmarrje më të qetë”/ Rama: Kemi...

TIRANË, 3 maj/ATSH/ Kjo e dielë e bukur me frymëmarrje më të qetë, do të pasohet nga lehtësime të vazhdueshme në vijim, por mbetet...

Nënat me fëmijë deri në 10 vjeç mund të dalin nesër...

TIRANË, 25 prill/ATSH/- Nënat me fëmijë deri në 10 vjeç janë të lejuara të dalin nesër deri në orën 11.00. Kryeministri Edi Rama bëri të...

Një terapi e dobishme që lufton depresionin pas lindjes

TIRANË, 25 janar/ATSH/-Këndimi me zë të lartë është një kurë mjaft e mirë për të gjitha nënat që vuajnë nga depresioni i paslindjes. Ky është...

Fëmija i parë krijon një lidhje më të fortë emocionale me...

TIRANË, 8 gusht /ATSH/ - Sipas një studimi të kryer kohët e fundit fëmijët që kanë lindur të parët janë më të shoqërueshëm dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA