Ballina Etiketimet MSF

Etiketim: MSF

DANIMARKË – MSF: BE të ndryshojnë plotësisht qasjen ndaj migrimit

KOPENHAGË, 10 qershor /ATSH-ANSA/ - Mjekët pa Kufij (MSF) publikuan një raport me titull "Ndërtimi i krizës në Europë'' dhe ftuan edhe një herë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA