Ballina Etiketimet Moti keq

Etiketim: moti keq

Moti me shi e borë/ ARRSH: Qarkullimi normal në të gjitha...

TIRANË, 25 janar /ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) bëri të ditur sot se, gjatë natës kanë vazhduar reshjet e shiut, në të gjithë territorin...

Rënie e ndjeshme e temperaturave/ Reshje shiu dhe dëbore gjatë gjithë...

TIRANË, 1 prill/ATSH/ I gjithë vendi ynë sot është përfshirë nga reshjet e shiut dhe dëborës në zonat malore, ndërsa është shoqëruar edhe me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA