Ballina Etiketimet Mosha

Etiketim: mosha

Nga sezoni i ardhshëm autoarbitrim për ndeshjet e moshave U-7, U-9...

TIRANË, 11 qershor /ATSH/ Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur që nga sezoni 2021-2022 ndeshjet e kampionateve të moshave U-7, U-9 dhe U-11 vjeç...

Camolese vëzhgon përfaqësueset rajonale në Durrës: Këta djem, e ardhmja e...

TIRANË, 11 maj /ATSH/ Drejtori teknik i Federatës Shqiptare të Futbollit, Giancarlo Camolese, ka vëzhguar nga afër seancat stërvitore të përfaqësueseve rajonale të Durrësit...

Ekipi Kombëtar U-15 nis sot grumbullimin 3-ditor

TIRANË, 1 mars /ATSH/ -Ekipi Kombëtar U-15 nisi sot një grumbullim 3-ditor ku do të jenë të ftuar lojtarët e spikatur të vitlindjes 2007,...

FSHF zbulon emrat e trajnerëve të ekipeve Kombëtare të moshave

TIRANË, 4 shkurt/ATSH- A. Fortuzi/ Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur për emrat e trajnerëve të ekipeve Kombëtare të moshave. Zyra e Shtypit në...

Mbyllet grumbullimi i Kombëtareve U-17 dhe U-15/ Ja rezultatet e miqësoreve

TIRANË, 30 tetor /ATSH/ Është mbyllur të premten grumbullimi 4-ditor i dy kombëtareve të moshave U-17 dhe U-15, që i shërbeu stafeve teknike dhe...

GREQI – Sërish numër rekord të prekurish me Covid-19

ATHINË, 23 tetor /ATSH-ANA/ - Duke vazhduar një prirje rritëse në infeksionet e koronavirusit, Greqia konfirmoi 882 raste të reja dje, nga të cilat...

Polici më e re në moshë/ Voda: Jo të gjithë efektivët...

TIRANË, 10 maj/ ATSH- A. Fortuzi/-Polici më e re në moshë është qëllimi i projektligjit të propozuar nga Ministria e Brendshme për të ulur...

SOFT NEWS – Një gjerman feston 114… vjetorin!

MAGDEBURG, 15 tetor /ATSH-DPA/ - Personi që konsiderohet njeriu më i moshuar në Gjermani festoi sot ditëlindjen e tij të 114-ë. Kryetari i bashkisë së...

GJENETIKË – Mundësohet rinovimi biologjik?

LOS ANXHELES, 14 shtator /ATSH-ANSA/ - Është plotësisht  e mundur të rinovohet epoka biologjike, pasi për herë të parë një eksperiment ka treguar që...

FRANCË – Ulet mosha e marrjes së lejes së drejtimit

PARIS, 26 korrik /ATSH-ANSA/ - Ministria e Brendshme franceze ndryshoi rregulloren për lëshimin e lejes së drejtimit të automjeteve duke ulur moshën e marrjes...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA