Ballina Etiketimet Messenger

Etiketim: messenger

SHBA – Facebook rrit sigurinë në aplikacionin “Messenger”

SAN FRANCISKO, 21 maj /ATSH-AFP/- "Facebook" njoftoi sot se aplikacioni i tij "Messenger" është tashmë në gjendje të gjurmojë në mënyrë diskrete mashtruesit, duke...

FB përshpejton Messenger-in

NJU JORK, 4 mars /ATSH-ANSA/ - Gjiganti Facebook ka përmirësuar aplikacionin e tij Messenger duke e bërë bisedën më të shpejtë dhe më të...

TEKNOLOGJI – NYT: FB integron Messenger, WhatsApp dhe Instagram

NJU JORK, 3 shkurt /ATSH-ANSA/- Kompania Facebook është e përkushtuar për integrimin e aplikacioneve Messenger, WhatsApp dhe Instagram, shumë të popullarizuara në mesin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA