Ballina Etiketimet Maratone

Etiketim: maratone

Bolt vrapon sërish

DUBAI, 9 nëntor ATSH-ANSA/ - Kampioni botëror dhe vrapuesi më i shpejtë i të gjitha kohërave në 100 metra Usain Bolt, do të marrë...

Garoi në maratonë me logon e Ministrisë së Mbrojtjes, fitues në...

TIRANË, 17 tetor/ATSH/ Ilir Këllezi nga Korça, që garonte sot në maratonën e Tiranës me logon e Ministrisë së Mbrojtjes u shpall fitues në...

Maratona e Tiranës, Rama: Traditë e re që rikthehet pas vitit...

TIRANË, 17 tetor/ATSH/ Maratona e Tiranës, ngjarja më e madhe sportive e vitit me edicionin e saj të 5-të, po zhvillohet sot në kryeqytet. Kryeministri...

“Asgjë nuk na ndal”, garuesit e veçantë të Maratonës së Tiranës

TIRANË, 17 tetor /ATSH/ Një kategori e veçantë e Maratonës së Tiranës është dhe ajo “We too” e cila ka për qëllim të jetë...

Hazizi dhe Fatima nga Afganistani i bashkohen Maratonës së Tiranës

TIRANË, 17 tetor/ATSH/ Hazizi dhe Fatima, çifti nga Afganistani, që mbërriti bashkë me refugjatët e parë që lanë vendin e tyre për shkak të luftës,...

Nxënësit e shkollave 9-vjeçare dhe të gjimnazeve vrapojnë në garën “Fun...

TIRANË, 16 tetor/ATSH/ Një ditë para Maratonës së Tiranës, nxënësit e shkollave 9-vjeçare dhe të gjimnazeve vrapuan në garën“Fun Run” në bulevardin kryesor të...

Maratona, sekretet e Klodiana Shalës si të vraposh gjatë dhe pa...

TIRANË, 15 tetor/ATSH/ Dy ditë nga Maratona e Tiranës, rekordmenia e atletikës Klodiana Shala ka ndarë disa sekrete për të gjithë garuesit e së...

Maratona e Tiranës, e diela pa makina. Ja rrugët ku kufizohet...

TIRANË, 14 tetor/ATSH/ E kthyer tashmë në një traditë, këtë të dielë kryeqyteti do të presë për të pestin vit radhazi Maratonën e Tiranës,...

Maratona e Tiranës, atletë e sportistë nga 20 vende të botës

- Veliaj: Jemi në hartën globale të maratonave profesioniste - TIRANË, 11 tetor/ATSH/ Maratona e Tiranës ka ngjallur interesin e sportistëve anembanë botës. Atletë nga...

Maratona e Tiranës, Veliaj: 17 tetori ditë pa makina

TIRANË, 8 tetor/ATSH/ Federata Ndërkombëtare e Atletikës ka certifikuar për herë të parë Tiranën si organizatore profesioniste të maratonës së 17 tetorit, duke e licencuar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA