Ballina Etiketimet Manastrilu

Etiketim: manastrilu

Investime në poliklinikën nr. 1, Manastirliu: Caktimi i koronarografisë online tek...

TIRANË, 17 janar/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka inspektuar poliklinikën e specialiteteve nr. 1 në Tiranë, ku sapo është investuar...

Mirënjohje ekipit të Urgjencës së sëmundjeve të brendshme në QSUT, Manastirliu:...

TIRANË, 26 gusht /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastrliu, solli në vëmendje sot punën e palodhur në drejtimin e një shërbimi aspak të lehtë,...

Manastirliu merr pjesë në sesionin e 63-të të Komisionit të Statusit...

TIRANË, 11 mars/ATSH/ - Ministrja e Shëndetësisë, dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu e ftuar për të përfaqësuar Shqipërinë, në sesionin e 63-të të Komisionit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA