Ballina Etiketimet Legalizim

Etiketim: legalizim

Legalizimi i pallateve të braktisur nga investitorët, përfitues 23 mijë familje

TIRANË, 27 nëntor/ATSH/ Kadastra Shqiptare informoi sot se janë 1300 pallate të legalizuara, të cilat janë vetëdeklaruar nga banorët. Sipas Kadastrës këto pallate janë braktisur...

Lame në përfundimin e legalizimeve në Pustec: Ballkani i Hapur ndihmohet...

TIRANË, 13 nëntor/ATSH/ Në bashkinë e Pustecit, që shtrihet përgjatë liqenit të Prespës, ka përfunduar procesi i legalizimit brenda zonës urbane të saj. Agjencia Shtetërore...

Legalizohet pallati i ndërtuar në 2007-ën në “Don Bosko”

TIRANË, 29 tetor/ATSH/ Drejtori i përgjithshëm i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame u dorëzoi sot certifikatat e pronësisë banorëve të një pallati në...

Drejt përfundimit legalizimi i objekteve informale në Spille

TIRANË, 2 tetor /ATSH/ Drejtoria Vendore e Agjencisë Shtetërore të Kadastrës (ASHK) për Zonat Turistike ( Velipojë, Shëngjin, Gjiri i Lalëzit, Golem, Qerret, Karpen,...

Përfundon procesi i legalizimit në Lanabregas, Tiranë

TIRANË, 25 shtator/ATSH/ Zona e Lanabregasit në Tiranë përfundon procesin e legalizimit. Kreu i Kadastrës Shqiptare, Artan Lame shpërndau sot lejet e legalizimit për banorët...

Legalizohet kompleksi “Kamza Development” pas çerek shekulli

TIRANË, 19 gusht/ATSH/ Pas një çerek shekulli, përfundon odiseja e kompleksit më të madh të banimit në Shqipëri, i njohur si Kompleksi Malajzian në...

Lame në Lanabregas: Përfundojmë procesin e legalizimit dhe regjistrimit të pronave

TIRANË, 9 korrik /ATSH/ Drejtori i përgjithshëm i Kadastrës, Artan Lame së bashku me drejtoreshën e Tirana Rurale 1, Risena Xhaja, ishin sot në...

Lame për audiopërgjimin: Zbardhja e një diskutimi të vitit 2017, legalizuam...

TIRANË, 20 prill/ATSH/ Drejtori i Kadastrës, Artan Lame tha sot se numri i legalizimeve llogaritet përtej 210 mijë dhe se për të bërë të...

Vokshi dorëzon padinë në SPAK: Askush nuk është kundër legalizimit, por...

TIRANË, 7 prill/ATSH/ Kandidatja e PD në qarkun e Tiranës, Albana Vokshi u shpreh sot se askush nuk është kundër legalizimit, por kundër përdorimit...

Premtim i mbajtur, familja Loka merr legalizimin e shtëpisë/ 13 mijë...

TIRANË, 28 tetor/ATSH/ Familja e Rexhep Loka në Kamzë me 8 anëtarë mori më në fund legalizimin e shtëpisë, që prisnin ta merrnin që...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA