Ballina Etiketimet Kursi

Etiketim: Kursi

Kursi i këmbimit/ Forcohet leku, monedhat e huaja humbasin terren

TIRANË, 7 maj/ATSH/ Në tregun e brendshëm të këmbimit valutor, të premten leku forcoi pozitat në raport me monedhat e huaja. Sipas kursit zyrtar të...

Këmbimi valutor/ Fillimi i sezonit veror forcon pozitat e lekut

TIRANË, 6 maj /ATSH/ Fillimi i sezonit veror, që përkon me javët e para të muajit maj, ka sjellë në tregun e këmbimit valutor...

Përfundon kursi “UEFA Football Education Programme”, shpërndahen certifikatat

TIRANË, 4 maj /ATSH/ Ka përfunduar me sukses kursi “UEFA Football Education Programme”, i zhvilluar nga Departamenti i Mjekësisë Sportive në Federatën Shqiptare të...

Kursi i këmbimit/ Forcohet dollari, euroja dhe paundi britanik zhvlerësohen

TIRANË, 30 prill /ATSH/  Në tregun e këmbimit valutor vendas, të premten dollari amerikan forcoi pozitat me 0,12 lekë, krahasuar me një ditë më...

Kursi i këmbimit fleksibël për të asimiluar goditjet e jashtme, leku...

TIRANË, 29 prill /ATSH/ Banka Botërore në raportin e publikuar së fundi mbi ekonomitë në vendet e rajonit, vlerëson se kursi i këmbimit në...

Kursi i këmbimit/ Dobësohet dollari, paundi britanik dhe franga zvicerane fitojnë...

TIRANË, 29 prill/ATSH/ Në tregun e brendshëm të këmbimit valutor, të enjten dollari amerikan (USD) u zhvlerësua me 0,34 lekë, krahasuar me një ditë...

Kursi i Këmbimit/ Leku i qëndrueshëm ndaj valutave kryesore

TIRANË, 28 prill /ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor vendas, të martën, leku shënoi qëndrueshmëri ndaj valutave kryesore, euros dhe dollarit amerikan, ndërsa humbi...

Kursi i këmbimit/ Dobësohen dollari dhe paundi britanik, euroja dhe franga...

TIRANË, 14 prill/ATSH/ Në tregun e brendshëm të këmbimit valutor, të martën dollari amerikan (USD) u zhvlerësua me 0,38 lekë, krahasuar me një ditë...

Kursi i këmbimit/ Leku humbet terren, zhvlerësohet kundrejt dollarit, euros dhe...

TIRANË, 13 prill/ATSH/ Në tregun e brendshëm të këmbimit valutor, të martën dollari amerikan (USD) forcoi pozitat me 0,027 lekë, krahasuar me një ditë...

Kursi i këmbimit/ Forcohet lehtë dollari amerikan, euroja zhvlerësohet

TIRANË, 29 mars/ATSH/ Në tregun e brendshëm të këmbimit valutor, të premten dollari amerikan (USD) forcoi pozitat me 0,7 lekë, krahasuar me një ditë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA