Ballina Etiketimet Ksamil

Etiketim: Ksamil

Turi i Midhjes/ Atraksion i mrekullueshëm turistik në liqenin e Butrintit

TIRANË, 11 gusht /ATSH-Gjergji Mima/- Nëse mendoni të vizitoni perlën e jugut të Shqipërisë këtë verë, Ksamilin, nuk duhet të largoheni pa bërë "Turin...

Ksamili, destinacioni i kësaj vere

TIRANË, 8 gusht/ATSH/ Rëra e bardhë dhe deti kristal në Ksamil, tërheq çdo vit turistët vendas e të huaj për të kaluar pushimet verore. Kryeministri...

“Shqipëria e bukur”/ Rama publikon foto nga Ksamili, destinacioni më i...

TIRANË, 6 korrik/ATSH/ Rëra e bardhë dhe  deti Kristal në Ksamil tërheq çdo vit turistët vendas e të huaj për të kaluar pushimet verore. I...

Remontet/ Stakime të energjisë në Tiranë, Sarandë dhe Ksamil

TIRANË, 17 qershor/ATSH/ OSHEE ka njoftuar për stakim të energjisë elektrike nesër në disa zona në Tiranë. Kështu OSHEE thekson se, për shkak të remontit...

FOTOGALERI/ Ksamili, parajsa e rivierës shqiptare që nuk duhet humbur as...

TIRANË, 26 maj/ATSH/ Një parajsë në brigjet e rivierës shqiptare. Kështu e cilësojnë mediet e huaja Ksamilin, që ndodhet 12 km larg Sarandës dhe...

Faqja e njohur amerikane: Ksamili thesari i Rivierës Shqiptare

TIRANË, 15 maj /ATSH/ - Thesarin e Rivierës Shqiptare e ka konsideruar Ksamilin faqja e specializuar amerikane për turizmin thrillist.com. ''Ndoshta ju nuk e keni...

VIDEO/ “Bashkë do ia dalim” nga bregdeti i magjishëm i Ksamilit

  TIRANË, 26 prill/ATSH/ - Me shkrimin “Do t’ia dalim” në rërën e bardhë buzë detit, dhe me dallgët përkëdhelëse të detit Jon, deputeti i...

FOTO/ Ekspeditë arkeologësh të rinj në Ksamil

TIRANË, 29 korrik /ATSH/ - Një ekspeditë arkeologësh të rinj në “shkretëtirë” u zhvillua me një grup fëmijësh në një nga plazhet e Ksamilit. Fëmijëve...

Nothing Familiar: Ksamili aty ku ndihesh si në parajsë

TIRANË, 21 korrik /ATSH/ - Portali i njohur amerikan, “Nothing Familiar”, që u kushtohet udhëtimeve dhe destinacioneve turistike më tërheqëse në botë, i ka...

Qendër e re shëndetësore në Ksamil, Manastirliu: Në gatishmëri për ...

TIRANË, 24 qershor/ATSH/-Qendra shëndetësore Ksamil është rehabilituar plotësisht, për t’i shërbyer me kushte dhe standarde bashkëkohore jo vetëm mbi 8 mijë banorëve të kësaj...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA