Ballina Etiketimet Korsi

Etiketim: Korsi

Edison Ypi: Dikur të dilje me biçikletë në Tiranë e dënoje...

TIRANË, 18 shtator/ATSH/ Shtimi i korsive të dedikuara të biçikletave në Tiranë ka rritur interesin e qytetarëve për të blerë një biçikletë, apo për...

Shtohen përdoruesit e korsive të biçikletave në Tiranë, Parku i Liqenit...

TIRANË, 11 gusht/ATSH/ Krijimi i korsive të biçikletave në Tiranë ka dhënë efektet pozitive pasi po përdoren masivisht nga qytetarët. Specialistët e Agjencisë së Parqeve...

“Pedalo në pistat e rezervuara”/ Policia Rrugore ndëshkon 36 drejtues biçikletash

TIRANË, 27 maj/ATSH/ Rritja e ndjeshme e përdoruesve të biçikletave në kryeqytet për shkak të mungesë së transportit publik në situatën e krijuar prej...

FOTO/ Një korsi e re biçikletash pranë Parkut Olimpik të Tiranës

TIRANË, 7 maj/ATSH/ Bashkia e Tiranës ka lajmëruar se një korsi e re biçikletash është shtuar në rrugën pranë Parkut Olimpik të Tiranës. Punonjësit e...

Tiranë/ Bashkia rrit sigurinë e pedaluesve, korsi e re për biçikletat...

TIRANË, 17 janar/ATSH/  Krijimi i korsive të biçikletave në Tiranë ka dhënë efektet e para, pasi po përdoren masivisht nga qytetarët e të gjitha...

Korsitë e reja, rritet interesi i qytetarëve për biçikletat

TIRANË, 23 maj/ATSH/- Korsitë e reja të biçikletave në kryeqytet kanë rritur interesin e qytetarëve për të përdorur këtë mjet ekologjik të lëvizjes. Kryeministri Edi...

Liqeni i Tiranës me pista të reja për këmbësorët dhe korsi...

-Veliaj: Do të vazhdojmë transformimin e Tiranës me Teatrin e ri- TIRANË, 14 korrik/ATSH/- Liqenit Artificial të Tiranës po i shtohen dita-ditës pistat e reja...

Tirana moderne i kthehet traditës së vjetër

TIRANË, 6 prill/ATSH/-Tirana ka qenë qyteti i biçikletave dhe tanimë asgjë nuk e pengon të rikthehet një qyteti i shëndetshëm me bukurinë dhe ajrin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA