Ballina Etiketimet Kontrata

Etiketim: kontrata

Rahovec, sporti mbështetet me 82 mijë euro

PRISHTINË, 30 mars /ATSH/ Kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi në prani të drejtoreshës së Kulturës, Rini dhe Sport, Bjondina Kleqka kanë nënshkruar kontratat...

560 studentë të ekselencës punësohen në shtet

TIRANË, 6 mars/ATSH/-Departamenti i Administratës Publike ka bërë punlik emrat e 560 studentëve të parë të ekselencës, të cilët përfitojnë kontrata njëvjeçare pune në...

VIETNAM – 21 miliardë dollarë kontrata për blerjen e avionëve amerikanë

UASHINGTON, 27 shkurt /ATSH-AFP/ - Kompanitë ajrore vietnameze ‘’Vietjet’’, ‘’Bamboo Airways’’ dhe ‘’Vietnam Airlines’’ nënshkruan kontrata me disa kompani amerikane për blerjen e avionëve...

Gega merr oferta nga Arabia, por “Partizani” ka gati rinovimin e...

TIRANË, 28 dhjetor /ATSH/ - Trajneri i "Partizanit" Skënder Gega mund të largohet drejt Arabisë. Skënder Gega është kontaktuar nga një klub i vendeve arabe ditët...

FUTBOLL – “Napoli” ndërpret bisedimet për rinovimin e kontratës me Hysajn

TIRANË, 25 dhjetor /ATSH/- Prestigjiozja italiane, “Gazzetta dello Sport”, ka shkruar se mes ''Napolit'' dhe Elseid Hysajt nuk ka diskutime për rinovimin. “Elseid Hysaj...

“Interi” i ofroi Ikardin “Juventusit” verën e shkuar

TIRANË, 18 dhjetor /ATSH/ - "Interi" kërkonte të shiste Ikardin të "Juventusi" pak muaj më parë. Këtë deklarate e bëri gruaja e sulmuesit argjentinas, njëkohësisht...

OST: Kemi zgjidhur kontratën me “DH Albania” pas denoncimit në media

TIRANË, 10 dhjetor /ATSH/ - Operatori i Sistemit të Transmetimit (OST), informon  opinionin publik, se pas rastit të publikuar në media lidhur me parregullsitë...

Furnizimi cilësor me ujë, 100 kontrata të reja në fshatrat e...

TIRANË, 8 nëntor/ATSH/ 100 kontrata të reja janë lidhur nga Ujësjellës-Kanalizime Divjakë, në vijim të masave për formalizimin e lidhjeve të paligjshme dhe garantimin...

GJERMANI – Berlini: Europa jo më kontrata armësh me Riadin

BERLIN, 22 tetor /ATSH-AFP/ - Ministri gjerman i Ekonomisë, Peter Altmeier u kërkoi sot europianëve për të pezulluar çdo kontratë të re armësh me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA