Ballina Etiketimet Kontrata

Etiketim: kontrata

25 familje të tjera nënshkruan kontratat për shtëpitë e reja në...

TIRANË, 24 janar/ATSH/ Bashkia e Durrësit vazhdon procesin e lidhjes së kontratave për familjet, që do përfitojnë apartamente në godinat e reja që po...

Nënshkruhen kontratat me familjet përfituese të shtëpive të reja në Manzë

TIRANË, 14 janar/ATSH/ Bashkia e Durrësit vijon procesin e lidhjes së kontratave për familjet që do përfitojnë apartamente në godinat e reja që po ndërtohen. Gjatë...

Bashkia e Durrësit, kontrata paraprake me familjet përfituese të shtëpive të...

TIRANË, 20 tetor/ATSH/ Bashkia e Durrësit ka nënshkruar kontratat paraprake me familjet e Manzës që do të përfitojnë shtëpi të reja në lagjen e...

Korçë, arrestohet 39-vjeçari i shpallur në kërkim për falsifikim dokumentesh

TIRANË, 19 tetor/ATSH/ Policia ka vënë në pranga një 39-vjeçar të shpallur në kërkim në kuadër të operacionit të koduar “Kontrata”, i finalizuar 3...

Projekti “Fishing Blue”/ Firmosen kontratat me 20 përftuesit e parë të...

TIRANË, 30 mars/ATSH/ Ka filluar sot zbatimi i skemave të grantit të projektit “Fishing Blue”, me mbështetjen e Bashkimit Europian, ku janë firmosur kontratat...

COVID-19 – Ministri britanik i Shëndetësisë: Do t’i japim BE-së të...

LONDËR, 17 mars /ATSH-DPA/ - Sekretari britanik i Shëndetësisë, Matt Hancock tha se Britania e Madhe pret që kontratat e vaksinave të nënshkruara me...

Programi IPARD II, 90 milionë euro/ Krifca: Financojmë grant 500 kontrata...

TIRANË, 29 janar /ATSH/ 500 kontrata investimi të fermerëve dhe biznesit, që janë kryer në sektorin e bujqësisë e agropërpunimit, përfitojnë financim grant nga...

Rahovec, sporti mbështetet me 82 mijë euro

PRISHTINË, 30 mars /ATSH/ Kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi në prani të drejtoreshës së Kulturës, Rini dhe Sport, Bjondina Kleqka kanë nënshkruar kontratat...

560 studentë të ekselencës punësohen në shtet

TIRANË, 6 mars/ATSH/-Departamenti i Administratës Publike ka bërë punlik emrat e 560 studentëve të parë të ekselencës, të cilët përfitojnë kontrata njëvjeçare pune në...

VIETNAM – 21 miliardë dollarë kontrata për blerjen e avionëve amerikanë

UASHINGTON, 27 shkurt /ATSH-AFP/ - Kompanitë ajrore vietnameze ‘’Vietjet’’, ‘’Bamboo Airways’’ dhe ‘’Vietnam Airlines’’ nënshkruan kontrata me disa kompani amerikane për blerjen e avionëve...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA