Ballina Etiketimet Kombëtarja U-17

Etiketim: Kombëtarja U-17

U-17/ Shqipëria barazon miqësoren e parë me Bosnjë-Hercegovinën

TIRANË, 20 maj /ATSH/ Kombëtarja shqiptare e 17-vjeçarëve, e drejtuar nga trajneri Ervin Bulku për herë të parë që nga marrja e drejtimit të...

Kombëtarja U-17 zyrtarizon dy miqësore me Bosnjë dhe Hercegovinën, ja datat...

TIRANË, 11 maj /ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-17, e drejtuar nga trajneri Ervin Bulku do të zhvillojë dy ndeshje miqësore ndaj Bosnjë & Hercegovinës në...

“Mercedes Benz Aegean Cup”, Shqipëria e mbyll turneun në vendin e...

TIRANË, 22 janar/ATSH-A. Fortuzi/- Kombëtarja U-17, e drejtuar nga trajneri Elvin Beqiri ka luajtur ditën e sotme në Altinordu të Turqisë, finalen për vendin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA