Ballina Etiketimet Kodheli

Etiketim: Kodheli

Presidenca gjermane e BE-së/ Kodheli: Gjermania, garantja për vijimësinë e proceseve...

TIRANË, 1 korrik/ATSH/ Kryetarja e Komisionit Parlamentar për Politikë të Jashtme, Mimi Kodheli, deklaroi sot se "Presidenca e BE-së nga Gjermania, si një nga...

Partitë shqiptare në Luginën e Preshevës me listë të përbashkët në...

TIRANË, 9 qershor/ATSH/ Deputetja e Partisë Socialiste, Mimi Kodheli, njëkohësisht kryetare e komisionit për Politikën e Jashtme, përgëzoi sot të gjithë përfaqësuesit e forcave...

Negociatat/ Kodheli: Shtysë e mëtejshme që Shqipëria të vazhdojë të thellojë...

TIRANË, 12 maj/ATSH-Maela Marini/ Kryetarja e Komisionit Parlamentar për Politikë të Jashtme, Mimi Kodheli, u shpreh sot optimiste se Shqipëria mund t'i përmbushë kushtet...

Republika Çeke, mbështetje proceseve integruese të Shqipërisë

TIRANË, 21 shkurt/ATSH/ Kryetarja e Komisionit për Politikën e Jashtme, Mimi Kodheli priti sot në një takim të dërguarën speciale të Ministrisë së Punëve...

Kodheli thirrje parlamentarëve në Asamblenë e NATO-s: Mbështesni Shqipërinë në procesin...

TIRANË, 18 shkurt/ATSH/ Delegacioni i përhershëm parlamentar nga Kuvendi i Shqipërisë në Asamblenë e NATO-s, kryesuar nga Mimi Kodheli po merr pjesë në punimet...

Takimi në Selanik, Kodheli: Gratë në biznes dhe në politikë, të...

TIRANË, 10 shkurt /ATSH/ -“Gratë në biznes dhe në politikë do të jenë të suksesshme vetëm nëse do të mbështeten tek njera-tjetra”, deklaroi  Kryetarja...

Negociatat/Kodheli: Besimplotë për një përgjigje pozitive

TIRANË, 28 janar/ATSH-Maela Marini/ Kryetarja e komisionit për Politikën e Jashtme, Mimi Kodheli shprehu sot besimin se me mbështetjen e vazhdueshme të Kancelares Angela...

Kodheli takon ambasadoren Philippido: Rritje e bashkëpunimit me Greqinë

TIRANË, 26 dhjetor/ATSH/ Kryetarja e Komisionit të Politikës së Jashtme, Mimi Kodheli priti sot në një takim Ambasadoren e Greqisë në Tiranë, Sophia Philippidou. Kodheli...

Hapja e negociatave për Shqipërinë/ Gjermania intensifikon takimet me partnerët europianë

TIRANË, 12 nëntor/ATSH/-Kryetarja e Komisionit për Politikën e Jashme, Mimi Kodheli zhvilloi sot një takim  me Ambasadorin e Jashtëzakonshëm dhe Fuqiplotë të Republikës Federale...

Negociatat, Kodheli: I meritonim, do vazhdojmë thellimin e reformave

TIRANË, 21 tetor/ATSH-Maela Marini/ Kryetarja e Komisionit Parlamentar për Politikën e Jashtme, Mimi Kodheli deklaroi sot se Shqipëria e ka merituar plotësisht çeljen e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA