Ballina Etiketimet Klodiana Spahiu

Etiketim: Klodiana Spahiu

“Vaksinimi me ritme shumë të mira”/ Spahiu: Në mandatin e tretë,...

TIRANË, 19 shkurt/ATSH/ Objektivi i qeverisë është që procesi i vaksinimit për të gjithë popullsinë të realizohet brenda 14 muajve. Deputetja e Partisë Socialiste,...

Buxheti 2021/ Spahiu: I dedikuar për shëndetësinë dhe rindërtimin

TIRANË, 18 nëntor /ATSH – I. Vata/ “Laboratorët privatë në vendin tonë kanë bërë një marrëveshje për të reduktuar vlerën e tamponit me 30%”,...

Ndryshimet në Kodin Penal, Spahiu propozim për dekriminalizimin e gabimit mjekësor

TIRANË, 29 maj/ATSH/ - Parandalimi i çdo forme dhune në shoqëri, ashpërsimi i dënimeve për veprat e dhunës ndaj policëve, ndaj profesionistëve të shëndetit,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA