Ballina Etiketimet Kinostudio

Etiketim: Kinostudio

Rushaj me banorë në Kinostudio: Shembje e pajustifikuar e pallatit, 2...

TIRANË 22 tetor /ATSH-I.Vata/ Nënkryetari i Partisë Demokratike, Alfred Rushaj u takua sot me disa familje në zonën e Kinostudios, për të përcjellë shqetësimin...

Drejt përfundimit sistemimi në banesa me qira i 1120 familjeve të...

TIRANË, 9 dhjetor/ATSH/ Sistemimi në banesa me qira i 1120 familjeve të prekura nga tërmeti është drejt përfundimit. Kryeministri Edi Rama vizitoi sot një familje,...

Kombinati, Kinostudio dhe Lapraka së shpejti qendra policentrike 

TIRANË, 20 korrik /ATSH/ - Kombinati, Kinostudio dhe Lapraka shumë shpejt do të shndërrohen në qendra policentrike. Veliaj nga Kombinati ritheksoi se një nga projektet...

Investimet në rrjet, OSHEE kufizon energjinë në zonën e Kinostudios

TIRANË, 4 dhjetor/ATSH/ - Zona e Kinostudios në Tiranë, ditën e mërkurë do të mbetet pa energji elektrike, për shkak të një remonti që...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA