Ballina Etiketimet Keshill Bashkiak

Etiketim: Keshill Bashkiak

Kryebashkiaku Leli bllokon sallën për mbledhjen e Këshillit Bashkiak/ Tahiraj: Akt...

TIRANË, 15 qershor/ATSH/ Mbledhja e këshillit bashkiak të Vlorës, e parashikuar të mbahej sot, nuk u zhvillua, pasi kryebashkiaku Dritan Leli pretendon se duhet...

Nisin dëgjesat publike me inxhinierët për pallatet e dëmtuara nga tërmeti,...

-Dëmshpërblimet mbyllen përpara pushimeve verore- TIRANË, 16 korrik/ATSH/ Tërmeti i 26 nëntorit të shkuar preku shumë rëndë zonën e Kombinatit në Tiranë, duke nxjerrë të...

Durrës, miratohen listat paraprake të përfituesve të grantit për rindërtimin e...

TIRANË, 29 maj/ATSH/ Këshilli bashkiak i Durrësit miratoi sot disa vendime të rëndësishme, ndër të cilat miratimi i listës paraprake të subjekteve përfitues të...

FOTO/ Këshilli bashkiak i Elbasanit, ndihma ushqimore me të ardhurat e...

TIRANË, 14 prill/ATSH/ Krahas operacionit humanitar, anëtarët e këshillit bashkiak në Elbasan kanë ndërmarrë nismën për të ndihmuar nga të ardhurat e tyre familjet...

Bashkia e Tiranës zeron tarifat e zënies së hapësirës nga baret...

TIRANË, 10 prill/ATSH/ Bashkia e Tiranës ka ndërmarrë një sërë masash lehtësuese për qytetarët dhe bizneset në kuadër të situatës së krijuar prej situatës...

Durrës/ Shtyhet afati i pagesave të qirave të banesave sociale dhe...

TIRANË, 9 prill/ATSH/ Shtyhet afati i pagesave të qirave të banesave sociale dhe tarifave vendore të biznesit në bashkinë e Durrësit. Këshilli bashkiak i Durrësit,...

Nga Teatri te Unaza e Madhe/ Veliaj prezanton projektet që marrin...

TIRANË, 26 dhjetor/ATSH/- Kryetari i bashkië së Tiranës, Erion Veliaj premtoi sot se në 2020 në Tiranë do të marrin udhë një sërë projektesh...

Video/ 10 pallate në ditë lirohen nga pesha e depozitave të...

TIRANË, 24 dhjetor/ATSH/ Qytetarët e Tiranës shprehen të ndërgjegjësuar për rrezikun që paraqesin depozitat e ujit sipër tarracave jo vetëm për peshën që i...

E pabanueshme pas tërmetit/ Këshilli bashkiak miraton shembjen e godinës 15...

TIRANË, 5 dhjetor/ATSH/ Këshilli Bashkiak i Tiranës ka pranuar aktkonstatimin e Institutit të Ndërtimit që e shpall të pabanueshme godinën nr. 15 në Qytetin...

Veliaj: Do të rindërtojmë të gjithë banesat e dëmtuara sot, shpërndajmë...

TIRANË, 26 nëntor/ATSH/ Bashkia e Tiranës do të rindërtojë të gjithë shtëpitë e dëmtuara nga tërmeti i sotëm. Premtimi është dhënë nga kryebashkiaku Erion...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA