Ballina Etiketimet Kerkese

Etiketim: kerkese

Vetëdeklarimi i burimeve të pasurisë/ OFL u nis kërkesën 4 shtetasve...

TIRANË, 24 qershor/ATSH/ Operacioni "Forca e Ligjit" u ka nisur sot kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 4 shtetasve. Në kuadër të...

OFL në Elbasan, Vlorë e Sarandë, u dërgon formularin e deklarimit...

TIRANË, 19 qershor/ATSH/ Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo...

Vetëdeklarimi i burimeve të pasurisë, OFL u dërgon formularin 4 personave...

TIRANË 18 qershor/ATSH/ Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo...

Kërkesat e maturantëve/ Qendra e Shërbimeve Arsimore: Të gatshëm të ngremë...

TIRANË, 13 qershor/ATSH/ Qendra e Shërbimeve Arsimore (QSHA) shprehu sot gatishmërinë të ngrejë, në çdo moment, grupe vlerësimi me mësues me përvojë nga gjimnazet...

Vetëdeklarimi i burimeve të pasurisë, OFL u dërgon formularin 4 të...

TIRANË, 10 qershor/ATSH/ Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo...

FRANKFURT – “Lufthansa” pret një rritje të kërkesës dhe njofton ristrukturim...

FRANKFURT, 3 qershor /ATSH-AFP/ - Kompania ajrore gjermane "Lufthansa", që u bë objekt i një plani shpëtimi të pazakontë, njoftoi sot për një humbje...

Vetëdeklarimi i pasurisë, OFL u dërgon formularin 4 të dënuarve më...

TIRANË, 3 qershor/ATSH/ Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo...

Të dënuar për vepra të ndryshme penale/ OFL kërkesë 4 shtetasve...

TIRANË, 22 maj/ATSH/ Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo...

Të dënuar për vjedhje dhe armëmbajtje pa leje/ OFL kërkesë për...

TIRANË, 21 maj/ATSH/ Operacioni Forca e Ligjit në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për...

FOKUS – OPEC: Kërkesa botërore për naftë në kolaps historik për...

PARIS, 16 prill /ATSH-AFP/- OPEC parashikon një kolaps historik të kërkesës botërore për naftë deri në vitin 2020 për shkak të paralizës së përhapur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA