Ballina Etiketimet Kembe

Etiketim: kembe

Frakturë në këmbë për Biden pas një loje me qentë

UASHINGTON, 30 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Pas rrëzimit ndërsa po luante me një nga qentë e tij, Joe Biden pësoi një fraktura në këmbën e...

MJEKËSI – Pacientët mund të ndiejnë sërish këmbët falë protezës bionike

ZYRIH, 14 shtator /ATSH-ANSA/ - Këmbët mund të ndihen sërish dhe kjo ka ndodhur te dy pacientë me këmbë të prera, ku përmes një...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA