Ballina Etiketimet Kanye West

Etiketim: Kanye West

SHBA – Kanye West shpall kandidaturën për president

UASHINGTON, 5 korrik /ATSH-AFP/ - Reperi dhe producenti Kanye West, i cili thotë në një prej këngëve të tij "të synosh yjet", njoftoi sot...

Eminem dhe Kanye West me këngët më të mira të të...

TIRANË, 5 janar /ATSH/ - Eminem dhe Kanye West kanë kryesuar listën e Spotify për këngët më të mira të të gjitha kohërave. Dy reperët...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA