Ballina Etiketimet Kamze

Etiketim: Kamze

“Javën që vjen nis vaksinimi masiv”/ Mbi 52 mijë vaksinime antikovid...

TIRANË, 24 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, kanë ndjekur nga afër procesin e vaksinimit të mësuesve...

Krenar që po bëjmë për fëmijët e Kamzës atë që ata...

TIRANË, 24 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama u shpreh sot krenar për investimet që po kryhen për fëmijët e Kamzës. "Krenar që po bëjmë për fëmijët...

Rindërtimi në Kamzë dhe Kurbin/ Miratohet përdorimi i fondeve për projektin...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Këshilli i Ministrave miratoi sot përdorimin e fondit të rindërtimit prej 10 637 537 lekësh për financimin e hartimit të projektit...

Rindërtimi në Kamzë/ 14 shkolla e kopshte të reja po marrin...

TIRANË, 18 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama vizitoi sot dy nga kantieret e rindërtimit të objekteve arsimore në bashkinë e Kamzës, njëra prej bashkive që...

Rindërtimi në Kamzë/ Hap dyert me kushte fantastike kopshti “Niko Hoxha”,...

TIRANË, 14 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Kamzë, ku hap dyert për fëmijët e prekur nga tërmeti një tjetër hapësirë fantastike, kopshti...

Spiropali: Kush e mendonte para disa vitesh se kopshtet më të...

TIRANË, 26 dhjetor/ATSH/ Bashkia e Kamzës ka përfituar veçanërisht nga financimet për ndërtimin objekteve arsimore, të cilat po ndërtohen me kushte dhe standarde bashkëkohore. Ministrja...

Rikualifikimi urban në Kamzë/ Investimi prej 3 milionë dollarë që rrit...

TIRANË, 13 nëntor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Kamzë, ku pa nga afër punimet që po kryhen për rikualifikimin urban të lagjes së...

FOTO-Rindërtimi i shkollës “Jashar Hoxha” në Kamzë/ Rama: Po i japim...

TIRANË, 13 nëntor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në kantierin e rindërtimit të shkollë “Jashar Hoxha”, në Kamzë, e cila pas goditjes nga tërmeti,...

FOTO-Rindërtimi në Kamzë/ Pas rrënimit nga tërmeti i karakatinës së vjetër...

TIRANË, 13 nëntor/ATSH/ 224 fëmijë të kopshtit “Lidhja e Prizrenit”, në Kamzë, do të kenë së shpejti një godinë me kushte optimale si në...

Balla në Kamzë: Brenda javës fillon ndërtimi i 24 banesave të...

TIRANË, 4 dhjetor /ATSH/ Tërmeti i 26 nëntorit, shkaktoi dëme edhe në Kamzë. Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla, bashkë me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA