Ballina Etiketimet Kalendar

Etiketim: kalendar

2022, një vit plot evente të mëdha për futbollin shqiptar

TIRANË, 13 janar /ATSH/ Futbolli shqiptar do të ofrojë këtë vit një kalendar plot me evente dhe ndeshje të rëndësishme, të gjitha për t’u...

Ekonomi: Kalendar i ngjeshur pune për përmirësimin e shërbimeve publike

TIRANË, 12 janar /ATSH/ Ministrja e Shtetit për për Standardet e Shërbimeve, Milva Ekonomi u shpreh sot se gjatë këtij viti është hartuar një...

Liga e Kombeve, zbardhet kalendari i ndeshjeve të Shqipërisë në Grupin...

TIRANË, 17 dhjetor /ATSH/ Pas shortit të hedhur nga UEFA për edicionin e tretë të Nations League 2022-23 (Liga e Kombeve) është përcaktuar edhe...

Punimet e Kuvendit/ Konferenca e Kryetarëve miraton kalendarin, seancat plenare ditët...

TIRANË, 17 shkurt /ATSH – I. Vata/ Konferenca e Kryetarëve miratoi programin e punës së Kuvendit për periudhën 1-26 mars dhe Kalendarin e punimeve...

“Zoom” sfidon “Google” dhe “Microsoft”

ROMË, 28 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Aplikacioni i videokonferencave “Zoom”, që është rritur në mënyrë eksponenciale falë pandemisë, që e ka bërë të domosdoshme punën...

Hidhet shorti për kalendarin e Kategorisë Superiore U-21

TIRANË, 3 nëntor /ATSH/ Sezoni 2020-2021 do të përkojë edhe me fillimin e kampionatit të parë kombëtar të skuadrave U-21. Vendimi i Komitetit Ekzekutiv të...

Konferenca e Kryetarëve/ Ruçi: Reforma Zgjedhore, përparësi për Kuvendin gjatë javëve...

TIRANË, 23 shtator /ATSH/ Kuvendi do të zhvillojë  seanca plenare në datat 1 tetor, 8 tetor dhe 15 tetor. Nën drejtimin e Kryetarit të Kuvendit,...

Kategoria Superiore 2020/21, hidhet shorti në “Air Albania”

TIRANË, 28 gusht /ATSH/ -Sot në orën 11:00 në ambjentet e stadiumit “Air Albania” është hedhur shorti i edicionit të 82-të të Kategorisë Superiore...

U-21/ UEFA përcakton kalendarin e ndeshjeve të Shqipërisë për 2020

TIRANË, 19 qershor/ATSH/ Federata Shqiptare e Futbollit bën me dije se UEFA ka përcaktuar tashmë kalendarin e ndeshjeve të kombëtares shqiptare U-21, pas situatës...

Durrës, kalendar i ngjeshur artistik në teatrin “Moisiu” në tetor

TIRANË, 7 tetor/ATSH/ Në teatrin “Aleksandër Moisiu” të Durrësit gjatë këtij muaji janë programuar disa shfaqje teatrale nga trupa dramatike e qytetit. Ndërkaq Qendra kulturore...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA