Ballina Etiketimet Kadilli

Etiketim: Kadilli

Ndryshimet në statut, Kadilli: U miratuan vetëm propozimet e kryetarit

TIRANË, 15 korrik/ATSH/ Pas përfundimit të mbledhjes së kryesisë së Partisë Demokratike (PD), ish-kandidati për kreun e kësaj force, Fatbardh Kadilli, deklaroi se gjatë...

Kadilli për ndryshimet statutore në PD: Komisioni tejkaloi kompetencat

TIRANË 14 korrik /ATSH-I.Vata/ Anëtari i Kryesisë së PD-së, Fatbardh Kadilli ka reaguar sot në lidhjen me vendimin e Komisionit për ndryshimet statutore, i...

Kadilli: Ta bëjmë PD parti perëndimore, kryetari të zgjidhet për një...

TIRANË, 7 korrik /ATSH – I. Vata/ Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli deklaroi sot se propozimet për ndryshimin e statusit të...

Kadilli propozon ndryshime statutore në PD: Kryetari të zgjidhet për një...

TIRANË, 6 korrik /ATSH – I. Vata/ Anëtari i kryesisë së PD-së, Fatbardh Kadilli propozon ndryshime statutore duke kërkuar që kryetari i partisë të...

Propozime për ndryshimin e statutit të PD/ Kadilli: Çmontim të monopolit...

TIRANË, 28 qershor/ATSH/ Në prag të mbledhjes së Kuvendit Kombëtar, ish-rivali i Bashës për kreun e PD, Fatbardh Kadilli, konkretizon idetë e tij për...

Kadilli: Rezultati për zgjedhjen e kryetarit të PD-së i pritshëm, manifesti...

TIRANË, 21 qershor/ATSH/ Anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli, tha sot se rezultati i zgjedhjeve për kryetarin e PD-së ishte i pritshëm,...

Kryesia e PD-së/ Kadilli: Ndryshime në statut për demokratizim të partisë

TIRANË, 18 qershor /ATSH – I. Vata/ Anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli, në një deklaratë të shkurtër për mediet pas përfundimit...

Kadilli: Berisha dhe Basha nuk kanë çfarë t’i propozojnë më PD-së

TIRANË, 17 qershor/ATSH/ Fatbardh Kadilli, i cili ishte kandidat në zgjedhjet për kryetar të Partisë Demokratike, shprehu sot bindjen se Sali Berisha dhe Lulzim...

Kadilli pas votimit: Ringritja fillon sot kur çdo anëtar merr përsipër...

TIRANË, 13 qershor/ATSH/ Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli votoi ditën e sotme në qendrën e votimit të ngritur pranë selisë së...

“PD nuk mund të jetë peng i askujt”/ Kadilli: Kryetari ose...

TIRANË, 10 qershor /ATSH – I. Vata/ Kandidati për kryetar i Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli, deklaroi se kreu i partisë më të madhe në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA