Ballina Etiketimet Kadia

Etiketim: Kadia

Programi ekonomik i PD-së/ Kadia: Jorealist dhe i parealizueshëm

TIRANË, 23 shkurt/ATSH-Maela Marini/ Zëvendësministri i Financave dhe Ekonomisë, Besart Kadia e cilësoi sot programin ekonomik të prezantuar nga Partia Demokratike si jorealist dhe...

Programi ekonomik i PD-së/ Kadia: Jo realist dhe i pashëndetshëm për...

TIRANË, 2 shkurt/ATSH/ Zëvendësministri i Financave dhe Ekonomisë, Besart Kadia e cilësoi programin ekonomik të prezantuar nga Partia Demokratike si jo realist dhe të...

Programi ekonomik i PD-së/ Kadia: Fatkeqësia e tretë e vendit, nëse...

TIRANË, 1 shkurt/ATSH/ Zëvendësministri i Financave dhe Ekonomisë, Besard Kadia deklaroi sot se nëse do të zbatohej programi ekonomik i prezantuar nga Partia Demokratike,...

Programi ekonomik i PD-së/ Kadia: Nëse do realizohej, fatkeqësia e tretë...

TIRANË, 28 janar/ATSH/ Zv.ministri i Financave dhe Ekonomisë, Besart Kada e cilësoi sot programin ekonomik të prezantuar sot nga Partia Demokratike, si të parealizueshëm...

“Potencial i jashtëzakonshëm në zhvillimin ekonomik”/ Kadia: Masa lehtësuese fiskale për...

TIRANË, 29 dhjetor/ATSH/ Ministria e Financave dhe Ekonomisë, në kuadër të projektit “P.A.S.T.4FUTURE” nisi konferencën për “Promovimin e turizmit të aksesueshëm dhe të qëndrueshëm...

Javën e ardhshme nis shpërndarja e bonusit të fundvitit për pensionistët

TIRANË, 18 dhjetor/ATSH/ Zëvendësministri i Financave dhe Ekonomisë, Besart Kadia deklaroi sot se shpërndarja e bonusit prej 5 mijë lekësh për pensionistët do të...

Pandemia/ Kadia: Mbështetje për Shëndetësinë nga buxheti, 55.3 miliardë lekë

TIRANË, 25 nëntor/ATSH/ Zëvendësministri i Financave dhe Ekonomisë Besart Kadia deklaroi sot tregues i mbështetjes së qeverisë për përballimin e pandemisë është dhe rritja...

Kryetarja e këshillit bashkiak Shkodër: Drejtorët do të japin dorëheqjen, prioritet...

TIRANË, 28 gusht/ATSH-Maela Marini/ "Të gjithë drejtorët e drejtorive të bashkisë Shkodër duhet të japin dorëheqjen në mënyrë që të kemi një ristartim të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA