Ballina Etiketimet Inceneratoret

Etiketim: inceneratoret

Bardhi: SPAK e ka shumë të thjeshtë të hetojë aferën e...

TIRANË, 23 tetor /ATSH/ Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi publikoi sot një video ku sipas tij tregohen thëniet e kundërta të...

Basha: PD po nxit drejtësinë të bëjë detyrën, sepse nuk e...

TIRANË, 22 tetor /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha deklaroi sot se Partia Demokratike po nxit drejtësinë të bëjë detyrën, sepse nuk e...

Basha: Ligji i ri antimafia do rikthejë të ardhurat e paligjshme...

TIRANË, 19 tetor /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sot se një ndër ligjet e para që do të miratohet dhe zbatohet...

Basha: PPP dhe koncensionet korruptive do t’i nënshtrohen Ligjit Antimafia

TIRANË, 19 tetor /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sot se, situata është e rëndë, por Rama taksat e shqiptarëve ua jep...

Basha: 75 milionë euro nga shteti për inceneratorë që nuk punojnë

TIRANË, 16 tetor /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sot në një bashkëbisedim me gazetarët se “inceneratorët janë skemë mafioze e zhvatjes...

Basha: Qeveria nuk ka marrë asnjë masë, ndërkohë që rritet numri...

TIRANË, 16 tetor /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sot në një bashkëbisedim me gazetarët se, “qeveria nuk ka marrë asnjë masë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA