Ballina Etiketimet IKER

Etiketim: IKER

FUTBOLL – Casillas përsëri probleme me zemrën

MADRID, 6 maj /ATSH-AA/ - Portieri i famshëm spanjoll Iker Casillas përsëri ka probleme me zemrën dhe si pasojë është shtruar në spital. Sipas raporteve...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA