Ballina Etiketimet Grumbullim

Etiketim: grumbullim

Kombëtarja U-17, Kurti, Ageja dhe Sulejmani: Duam të bëjmë surpriza

TIRANË, 20 tetor/ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-17 po përgatitet në ditën e tretë të grumbullimit për tre ndeshjet e raundit kualifikues të “Evropianit 2022” me...

Evropiani i femrave U-19, Shqipëria nis grumbullimin

TIRANË, 11 tetor/ATSH/ Shqipëria U-19 për femra ka zhvilluar grumbullimin në kuadër të kualifikueseve të vlefshme për Kampionatin Evropian 2022 për femra, ku Kombëtarja...

Kombëtarja kompletohet për sfidat ndaj Hungarisë dhe Polonisë

TIRANË, 5 tetor/ATSH/ Kombëtarja shqiptare ka nisur grumbullimin në kuadër të dy ndeshjeve të radhës për eliminatoret e Botërorit “Katar 2022” ndaj Hungarisë dhe...

Kompletohet grupi, kuqezinjtë stërviten në Varshavë nën reshjet e shiut

TIRANË, 31 gusht/ATSH/ Kombëtarja shqiptare ka zhvilluar një seancë stërvitore në Varshavë në kuadër të ndeshjes ndaj Polonisë, që luhet më 2 shtator. Seanca u...

Skemat Kombëtare të mbështetjes/ Transformimi i pikave të grumbullimit të produkteve...

TIRANË, 14 korrik/ATSH/ Nëpërmjet Skemave Kombëtare të mbështetjes që mundësohen nga qeveria shqiptare pikat e grumbullimit të produkteve bujqësore janë transformuar duke lehtësuar ndjeshëm...

Rritja e prodhimit bujqësor vendas shton nevojën për më tepër qendra...

TIRANË, 8 qershor/ATSH/ Ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Milva Ekonomi vizitoi qendrën e grumbullimit, ruajtjes, shpërndarjes dhe eksportit të fruta-perimeve “Doni Fruits” në...

Nis grumbullimi i Kombëtares U-21, ndryshime në listën e Bushit

TIRANË, 26 maj /ATSH/ Ka filluar në hotel “Dyrrah” në Durrës grumbullimi i Kombëtares së 21-vjeçarëve, në prag të ndeshjes së parë eliminatore për...

Gjatë pandemisë gjermanët grumbulluan më shumë… bizhuteri!

BERLIN, 4 maj /ATSH-DPA/ - Gjermanët grumbulluan më shumë ar gjatë pandemisë, sipas një sondazhi të fundit. ''Qytetarët grumbulluan rreth 9,089 tonë ar, kryesisht në...

Kombëtarja e femrave, grumbullim 5-ditor në Shkodër

TIRANË, 17 shtator /ATSH/ Kombëtarja e femrave, e drejtuar nga trajneri Armir Grima ka nisur një grumbullim 5-ditor (16-20 shtator) në qytetin e Shkodrës...

VIDEO-COVID-19/ Patrullat e policisë pranë bankave dhe supermarketeve ku ka grumbullime...

TIRANË, 20 mars/ATSH/ - Patrullat e Përgjithshme të Policisë, në oraret e lejuara janë të pranishme pranë bankave, supermarketeve dhe marketeve, ku ka dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA