Ballina Etiketimet Grubi

Etiketim: grubi

Zv.kryeministri i Maqedonisë së Veriut: “Ballkani i Hapur”, pjesë e procesit...

TIRANË, 26 shtator/ATSH/ Zëvendëskryeministri i parë i Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi, deklaron se "Ballkani i hapur" është pjesë e procesit të Berlinit, pjesë...

Veliaj takon zv.kryeministrin Artan Grubi/ Ftesë shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut...

TIRANË, 23 mars /ATSH – I. Vata/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mirëpriti zv/kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi, të cilit...

Censi në Maqedoninë e Veriut/ Balla: Shqiptarët të regjistrohen në portalin...

TIRANË, 23 mars/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla zhvilloi sot një takim me zv.kryeministrin e parë të Maqedonisë së Veriut,...

Zv.kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi: Porosia e Ramës për...

TIRANË, 23 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama priti sot në një takim zv.kryeministrin e parë të Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi. Lajmin e bëri të ditur...

Meta takon Artan Grubin: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut do forcojnë...

TIRANË, 22 mars /ATSH – I. Vata/ Presidenti Ilir Meta priti sot në një takim vëllazëror zëvendëskryeministrin e parë të Maqedonisë së Veriut, Artan...

Basha takon zv.kryeministrin e parë të Republikës së Maqedonisë së Veriut: Do...

TIRANË, 22 mars /ATSH – I. Vata/ Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka pritur sot në në selinë e Partisë Demokratike zëvendëskryeministrin e parë...

SHKUP – Grubi: Fatet e popujve në MV janë të ndërlidhura

SHKUP, 22 nëntor /ATSH-AA/ - Maqedonia e Veriut përkujtoi sot solemnisht 22 Nëntorin, Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe. Zëvendëskryeministri i parë i Republikës së...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA