Ballina Etiketimet Golemi

Etiketim: Golemi

Kryebashkiaku Golemi për ATSH: 10 milionë euro financime në Gjirokastër

TIRANË, 3 janar/ATSH/ Qyteti i gurtë i Gjirokastrës, falë investimeve të kryera është kthyer në një nga pikat kryesore të turizmit në vend. Gjirokastra po...

Bashkia e Gjirokastrës dhe ambasada italiane, projekte të përbashkëta në turizëm...

TIRANË, 16 dhjetor/ATSH/ Bashkia e Gjirokastrës vazhdon bashkëpunimin me Ambasadën e Italisë në Tiranë, për projektet në sektorin e turizmit, arsimit dhe promovimin e...

Gjirokastra dhe Deçani, paketa turistike për shfrytëzimin e vlerave të trashëgimisë...

TIRANË, 22 tetor/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Gjirokastrës, Flamur Golemi, priti në një takim kryetarin e komunës të Deçanit dhe Grupin Lokal të Veprimit...

Ambasada italiane projekte të përbashkëta me bashkinë e Gjirokastrës për turizmin...

TIRANË, 19 tetor/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Gjirokastrës, Flamur Golemi priti sot në takim ambasadorin e Italisë në Tiranë, Fabrizio Bucci dhe konsullen Iva...

FOTO- Gjirokastra e preferuara e turistëve në çdo stinë/ Golemi për...

TIRANË, 13 shtator/ATSH/ Gjirokastra çdo fundjavë po mbushet plot vizitorë vendas e turistë të huaj, ku qendra muzeale mbetet si përherë destinacioni fillestar, pasi...

Kremtohet festa e Shën Mërisë në Manastirin e Spilesë/ Gjirokastra, destinacion...

TIRANË, 9 shtator/ATSH/ Në Manastirin e Spilesë në Lunxhëri, një atraksion me vlera të rralla në Lunxhëri, që tërheq jo thjesht besimtarët, por edhe...

Kryebashkiaku Golemi për ATSH-në: Deri tani 2100 familje në nevojë dhe...

TIRANË, 30 prill/ATSH/ Në bashkinë e Gjirokastrës vijon me intensitet puna në terren për shpërndarjen e ndihmave ushqimore në familjet në nevojë dhe të...

Projektbuxheti i 2020/Golemi: Turizmi gjithëvjetor në Gjirokastër, premtim që po bëhet...

TIRANË, 13 nëntor /ATSH/ -Viti 2020 sjell ndryshime të rëndësishme në Gjirokastër. Investim për Pallatin e Sportit, krijimi i dy parqeve argëtues e çlodhës, mbështetje...

FOTO/ Java e Gjuhës Italiane në Botë, projekte të ndryshme ndëruniversitare...

TIRANË, 22 tetor/ATSH/- Java e Gjuhës Italiane në Botë nuk kaloi në heshtje as në Gjirokastër. Kryetari i bashkisë së Gjirokastrës, Flamur Golemi, priti dje...

Gjirokastër/ Golemi: Shenjimi i shtigjeve turistike, më të prekshme edhe zonat...

TIRANË, 12 tetor/ATSH/- Gjirokastra dhe rrethinat e saj përbëjnë çdo vit një prej destinacioneve më të rëndësishme të turizmit të aventurës në vend. Të apasionuarit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA