Ballina Etiketimet Gjimshiti

Etiketim: Gjimshiti

Raporti i observatorit të futbollit “CIES”/ Gjimshiti dhe Uzuni, mes lojtarëve...

TIRANË, 7 maj /ATSH/ Observatori i futbollit “CIES” ka publikuar së fundmi një raport me të dhëna të grumbulluara nga InStat mbi performancën e...

Ndeshjet ndaj Kazakistanit dhe Bjellorusisë/ Çepele: Klimë pozitive, ka optimizëm; Gjimshiti:...

TIRANË, 13 nëntor /ATSH/ -Dy lojtarët e Kombëtares, Berat Gjimshiti dhe Ramën Çepele kanë dalë sot në një konferencë për mediet, përpara ndeshjeve zyrtare...

Sfidat ndaj Kazakistanit dhe Lituanisë/ Gjimshiti e Abrashi: Ndihmojmë të rinjtë...

TIRANË, 8 tetor /ATSH/ Dy futbollistët e kombëtares shqiptare, Berat Gjimshiti dhe Amir Abrashi dolën sot në një konferencë për mediet në prag të...

Strakosha dhe Gjimshiti e nisin me fitore sezonin e ri

TIRANË, 26 Gusht /ATSH/ - Disa futbollistë të Kombëtares shqiptare ishin protagonistë të javës së parë të Serisë A. Lazio, ku luan portieri Thomas Strakosha,...

Gjimshiti lë “Atalantën”, pritet të transferohet tek “Beshiktashi”

TIRANË, 16 janar /ATSH/ - Mbrojtësi shqiptar do të nisë një aventurë të re në karrierën e tij. Berat Gjimshiti, është gjithnjë e më larg...

Gjimshiti: Kemi dy objektiva, të luajmë mirë dhe të kalojmë grupin

TIRANË, 6 Shtator /ATSH/ -Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare të futbollit, Berat Gjimshiti ka folur për sfidën e së premtes me Izarelin për Ligën e...

Hysaj: Kombëtarja gati për një tjetër kualifikim

TIRANË, 6 Shtator /ATSH/ -Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare të futbollit, Elseid Hysaj ka folur për mediat në prag të ndeshjes zyrtare me Izarelin. Për mbrojtësin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA