Ballina Etiketimet Garde

Etiketim: garde

Lleshaj takim me drejtues të Gardës, fuqizim të strukturës inteligjente

TIRANË, 27 gusht/ATSH/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, zhvilloi një vizitë në Gardën e Republikës, ku pati një takim me drejtues të saj dhe ndoqi...

Vetingu në Polici, konfirmohet në detyrë komandanti i Gardës, Gramos Sako

TIRANË, 26 maj/ATSH/ Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit ka konfirmuar në detyrë komandantin e Gardës së Republikës, Gramos Sako. Sako iu nënshtrua ditën e sotme...

IRAN – Media: Të paktën 20 të vdekur pas një sulmi...

TEHERAN, 13 shkurt /ATSH-AFP/ - Të paktën 20 persona vdiqën sot në një sulm tragjik që kishte si shënjestër një autobus të Gardës Revolucionare,...

SHBA – Trump dërgon Gardën kombëtare në kufirin me Meksikën

UASHINGTON, 5 prill /ATSH-AFP/ - Presidenti amerikan, Donald Trump urdhëroi sot dërgimin e Gardës Kombëtare në kufirin me Meksikën, për të parandaluar imigracionin klandestin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA