Ballina Etiketimet Fustanet e gjatë

Etiketim: fustanet e gjatë

Fustanet e gjatë, klasikët e stinës së nxehtë

TIRANE,4 Maj /ATSH/ - Fustanet e gjatë janë prurja më interesante për sezonin pranverë -verë 2018.Mund të vishen në çdo mënyrë dhe në çdo...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA