Ballina Etiketimet Fushe Kruje

Etiketim: Fushe Kruje

Rindërtimi/ Brenda shtatorit, gati lagjja e re në Fushë-Krujë

TIRANË, 30 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama inspektoi sot kantierin e rindërtimit në Fushë-Krujë, ku lagjja e re "Rilindja" po merr formë dita-ditës, ndërkohë që...

“Rruga e shkurtër të nxjerrë gjatë”/ Duan ta pengojnë këtë popull...

TIRANË, 21 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, shqiptarët janë tërhequr në momente të ndryshme të historisë së tyre nga figura që...

“PS e para që zgjohet dhe e fundit që fle”/ Do...

TIRANË, 21 prill/ATSH/ Partia Socialiste e para që zgjohet, edhe e fundit që fle, dhe kështu të gjithë së bashku me PS duke qenë...

“Shqipëria sot si lagjet e rindërtimit”/ T’i kanalizojmë të gjitha energjitë...

TIRANË, 21 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi se sot Shqipëria është njësoj si lagjet e rindërtimit dhe se të gjitha energjitë duhen kanalizuar...

Edhe Kruja do jetë vend ku jetohet në mirëqënie/ Porti turistik...

TIRANË, 21 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se Kruja është sot shumë më mirë se dje dhe ka marrë një formë tjetër dhe...

“Lagje të reja rezidenciale në Thumanë, në Bubq dhe në Fushë-Krujë”/...

TIRANË, 21 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, po ndërtohen lagje të reja rezidenciale në Thumanë, në Bubq dhe në Fushë-Krujë. Duke folur...

“Pas tërmetit provuam se çfarë karakteri kemi”/ Në gjithë bashkinë e...

TIRANË, 21 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, në të gjithë bashkinë e Krujës, shihen provat e rezistencës ndaj tërmetit dhe e...

Ekonomi me banorë të Fushë-Krujës: Më 25 prill, vota për PS-në...

TIRANË, 19 prill /ATSH/ Ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Milva Ekonomi, njëherazi kandidate e PS-së në qarkun Durrës, u shpreh se “25 prilli...

Ekonomi takim me qytetarët në Fushë-Krujë: PS, forca e duhur për...

TIRANË, 10 prill/ATSH/- “Vetëm Partia Socialiste është e aftë të vazhdojë dhe të përmbyllë me sukses projektet madhore që do të ndryshojnë Durrësin, Krujën...

Fushë-Krujë/ Me mbështetjen e Skemës Kombëtare, ferma blegtorale rriti prodhimin e...

TIRANË, 9 prill /ATSH/ Ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Milva Ekonomi, gjatë një vizite në fermën blegtorale të Olsi Gjetës në Fushë-Krujë, vuri...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA