Ballina Etiketimet Forcat e Armatosura

Etiketim: Forcat e Armatosura

FA në stërvitjen e NATO-s/ Xhaçka: Na nderuan me aftësitë e...

TIRANË, 29 shtator/ATSH/ Forcat e Armatosura shqiptare kanë marrë pjesë në stërvitjen e NATO-s "Carpathian Eagle 20" në Cincu të Rumanisë, ku kanë treguar...

Komisioni për Sigurinë Kombëtare, takim monitorues pranë Shtabit të Përgjithshëm të...

TIRANË, 18 shtator /ATSH/ Komisioni për Sigurinë Kombëtare, në funksion të ushtrimit të kompetencave të veta lidhur me kontrollin parlamentar, zhvilloi një takim monitorues...

690 aplikantë/ Nisin testet fizike e mjekësore për t’u bërë pjesë...

TIRANË, 14 gusht/ATSH/ Pas përfundimit të aplikimeve për t'u bërë pjesë e Akademisë së Forcave të Armatosura (AFA), kanë nisur këtë të premte testimet...

Studimet bachelor në Akademinë e FA, regjistrimet deri në 11 gusht...

TIRANË, 10 gusht/ATSH/ Studentët që dëshirojnë të studiojnë nivelin bachelor në Akademinë e Forcave të Armatosura kanë kohë të regjistrohen deri ditën e martë,...

Fundjavë në krye të detyrës/ Forcat e Armatosura u erdhën në...

TIRANË, 10 maj/ ATSH- A. Fortuzi/- Efektivët e Komandës Mbështetëse të Forcave të Armatosura dhe Rezervat e Shtetit kanë vijuar edhe të dielën punën...

COVID-19/ Forcat e Armatosura, 24 orë në 7 ditë për t’u...

TIRANË, 28 prill/ATSH - A. Fortuzi/ Mirënjohje Forcave të Armatosura që janë 24 orë në 7 ditë në punë për t'u ardhur në ndihmë...

VIDEO/ Operacionet humanitare, Xhaçka: FA vëmendje të veçantë për familjet në...

TIRANË, 22 prill/ ATSH- A. Fortuzi/ Forcat e Armatosura vijojnë shpërndarjen e ndihmave ushqimore dhe medikamenteve tek familjet në nevojë, pensionistët e vetmuar dhe...

“Koha për të mbështetur ata që janë në pikë të hallit”

TIRANË, 20 prill /ATSH/ Forcat e Armatosura të Shqipërisë janë në krye të detyrës në kushtet e masave që ka marrë qeveria për mbrojtjen...

Misioni i forcave ushtarake shqiptare në Afganistan zgjatet deri në 1...

TIRANË, 4 mars /ATSH/ Qeveria miratoi në mbledhjen e së mërkurës një ndryshim në vendimin “Për pjesëmarrjen e Forcave të Armatosura të Republikës së...

Rritet interesi për t’u bërë pjesë e Forcave të Armatosura, 560...

TIRANË, 29 janar/ATSH-A. Fortuzi/ Të rinjtë janë energjia e Forcave të Armatosura. Në vitin 2019 për t'u bërë pjesë e Forcave të Armatosura kanë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA