Ballina Etiketimet Farke

Etiketim: Farke

Shtëpia e parë e Rindërtimit hap dyert për familjen Allaraj në...

TIRANË, 25 gusht/ATSH/ Shtëpia e parë e Rindërtimit hap dyert për familjen Allaraj në Farkë të Tiranës, në ditëlindjen e vajzës, Merisildës, e cila...

FOTO/ Përurohet palestra e re në shkollën e Mesme të Bashkuar...

TIRANË, 20 gusht/ATSH/Për herë të parë, nxënësit e shkollës 9-vjeçare dhe të Mesme të Bashkuar në Farkë do të kenë mundësinë e ushtrimit të...

Rindërtimi/ Farkë, punime me ritme të shpejta në 48 banesat e...

TIRANË, 29 korrik/ATSH/ Në njësinë adminstrative Farkë vazhdojnë me ritme të shpejta punimet për ndërtimin e 48 banesave të para individuale. Ministri i Shtetit për...

Nis rindërtimi i banesave individuale në Farkë/ Rama: Në Tiranë gati...

TIRANË, 17 korrik/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Farkë, ku nisi rindërtimi i banesave individuale pas tërmetit të 26 nëntorit. Rama tha se...

Rikthehet më 28 qershor në Farkë “Tirana Triathlon”, eventi më i...

TIRANË, 11 qershor/ATSH/ Për të apasionuarit e sporteve rikthehet në edicionin e saj të tretë më 28 qershor "Tirana Triathlon", gara më e madhe...

Veliaj shpërndan ushqime për Fitër Bajram: Mirënjohës Komunitetit Mysliman për solidaritetin...

TIRANË, 23 maj/ATSH/-Me rastin e Fiter Bajramit, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj shpërndau ndihma në ushqime për familjet besimtare në Farkë. Edhe pse...

Iu shemb banesa nga tërmeti, Rama në familjen Shkalla në Farkë:...

https://www.facebook.com/ErionVeliaj/videos/839696276474196/ TIRANE, 7 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama u ndal sot në Farkë, në familjen Shkalla, banesa e së cilës u dëmtua nga tërmeti i 26...

Veliaj dhe Spiropali me të prekurit nga tërmeti në Farkë

TIRANË, 24 shtator/ATSH/ Sefer Poçi dhe familja e tij në Farkë rrezikoi që nga tërmeti i së shtunës të mbetej pa banesë. Kryebashkiaku i...

Foto/ Veliaj inspekton rifillimin e mësimit në shkollën “Alush Bardhi” në...

TIRANË, 24 shtator/ATSH/ Pavarësisht lëvizjeve të vazhdueshme sizmike që goditën Tiranën të shtunën dhe reshjeve të dendura të shiut gjatë gjithë orëve të fundit,...

Tërmeti/ Prefektja Jahollari dhe Spiropali inspektime në zonën e Farkës

TIRANË, 22 shtator/ATSH/- Prefektja e qarkut Tiranë, Suzana Jahollari, së bashku me ministren e Shtetit për Parlamentin, Elisa Spiropali, si dhe administratorin e zonës...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA