Ballina Etiketimet Energji elektrike

Etiketim: energji elektrike

Evidentohen 9 raste të vjedhjes së energjisë elektrike, 2 në pranga

TIRANË, 14 tetor/ATSH/ Policia e Shtetit ka evidentuar 9 raste të vjedhjes së energjisë elektrike, teksa ka arrestuar në flagrancë 2 shtetas, në Tiranë...

FRANCË – Qindra familje pa energji elektrike për shkak të stuhive

PARIS, 3 tetor /ATSH-DPA/ - Stuhitë gjatë natës kanë shkaktuar dëme të konsiderueshme në veriperëndim të Francës. “Më shumë se 900 familje kanë mbetur pa...

”New York Times”: Mbi tre milionë shtëpi dhe biznese pa energji...

UASHINGTON, 15 shkurt /ATSH/ - Një brez jashtëzakonisht i gjerë ajri i ftohtë në qendër të SHBA po përhap dëborë dhe akull edhe në...

Moti i keq/ Çuçi në Gjirokastër: Strukturat lokale të bashkisë janë...

TIRANË, 20 janar /ATSH/ Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ishte sot në Golem të Gjirokastrës ku pa nga afër gjendjen e krijuar së fundi...

FRANCË – Stuhia “Bella” shkakton probleme në furnizimin me energji elektrike

PARIS, 28 dhjetor /ATSH-DPA/ - Me mijëra persona mbetën sot pa energji, pas dëmeve të shumta që shkaktoi stuhia dimërore “Bella” në të gjithë...

Shqipëria, e para në Europën Juglindore me rregullore të sigurisë kibernetike...

TIRANË, 19 tetor /ATSH/ Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë përgëzoi sot, Entin Rregullator të Energjisë për miratimin e Rregullores së parë të...

BRUKSEL – KE: Financim për rrjetin e ri të energjisë elektrike...

BRUKSEL, 2 tetor /ATSH-AFP/ - Komisioni Europian do të investojë 720 milionë euro (844 milion dollarë) për të lidhur rrjetet elektrike të vendeve baltike...

Zjarr në një magazinë në Çorovodë, mbeten pa energji disa zona...

TIRANË, 6 gusht/ATSH/- Operatori i Sistemit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se për shkak të një zjarri që ka rënë në një magazinë...

Pagesat e taksave dhe dritave nuk negociohen, dyqanet e mbyllura nuk...

TIRANË, 8 prill/ATSH- A. Fortuzi/ Kryeministri Edi Rama, gjatë një komunikimi me qytetarët mbrëmjen e së mërkurës, theksoi se pagesa e taksave dhe dritave...

OSHEE: 300 kontrolle, 8 abonentë të proceduar në vetëm 5 ditë

TIRANË, 21 tetor /ATSH/ Kontrollet e vazhdueshme në terren kanë zbuluar raste të ndryshme të vjedhjes së energjisë elektrike në Tiranë. Në 5 ditët...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA