Ballina Etiketimet Drejtor

Etiketim: Drejtor

Admir Abrija në krye të Drejtorisë së Përgjithshme të Burgjeve

TIRANË, 17 dhjetor/ATSH/ Këshilli i Ministrave emëroi sot Admir Abrijan në krye të Drejtorisë së Përgjithshme të Burgjeve. Në mbledhjen e sotme qeveria vendosi shkarkimin...

Maksim Et’hemaj, drejtori i ri i Autoritetit të Aviacionit Civil

TIRANË, 24 nëntor/ATSH/ Këshilli i Ministrave emëroi sot Maksim Et’hemajn në postin e drejtorit të Autoritetit të Aviacionit Civil. Me propozimin e ministrit të Infrastrukturës...

Gjekmarkaj: I paligjshëm votimi për drejtorin e ri të RTSH-së

TIRANË, 15 nëntor/ATSH/ “Partia Demokratike e konsideron të paligjshëm votimin për drejtorin e ri të Radio Televizionit Shqiptar”, u shpreh sot në një deklaratë...

Enkelejd Joti zgjidhet drejtor i Përgjithshëm i RTSH-së

TIRANË, 15 nëntor/ATSH/ Këshilli Drejtues i Radio Televizionit Publik zgjodhi të hënën e 15 nëntorit, drejtorin e ri të përgjithshëm të RTSH-së. Me votim...

Ceno Klosi emërohet drejtor i Përgjithshëm i Tatimeve

TIRANË, 23 tetor/ATSH/ Këshilli i Ministrave miratoi emërimin e Ceno Klosit, në detyrën e drejtorit të Përgjithshëm të Tatimeve. Vendimi i mor në mbledhjen e djeshme...

Korrupsion në tenderin për kanalin ‘Agro’, SPAK arreston ish- drejtorin e...

TIRANË, 8 tetor/ATSH/ Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar në datën 28.02.2020 ka regjistruar procedimin penal nr.82/2020 për veprën penale "Shkelja...

MEDIA – Drejtori i agjencisë sllovene të lajmeve, STA, jep dorëheqjen...

LUBJANË, 30 shtator /ATSH-DPA-STA/ - Drejtori i përgjithshëm i agjencisë sllovene të lajmeve, STA dha sot dorëheqjen, pas presionit nga qeveria nacionaliste e krahut...

Drakuli Lumi, drejtori i ri i Drejtorisë së Kontrollit Teknik të...

TIRANË, 20 maj /ATSH/ Blendi Gonxhe, drejtor i përgjithshëm i DPSHTRR, bën të ditur se,  ekipit drejtues të institucionit i është bashkuar nga sot...

Petrit Ajeti emërohet drejtor i Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë

PRISHTINË, 15 prill /ATSH/ Presidentja Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin Kurti, kanë emëruar Petrit Ajetin drejtor të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë. Sipas tyre,...

Ambasadorja Kim takim me drejtorin e BERZH për Ballkanin Perëndimor, Matteo...

TIRANË, 13 prill /ATSH/ Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Yuri Kim, ka zhvilluar një bisedë me drejtorin e ri të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA