Ballina Etiketimet Dinamike

Etiketim: dinamike

GJERMANI – Gara për pasuesin e Merkel gjithnjë e më dinamike

BERLIN, 27 nëntor /ATSH-DPA/ - Norbert Roettgen pasi humbi në garën e kristian-demokratëve të kancelares gjermane Angela Merkel, mori një rritje në sondazhe, ku...

Mazniku: Paketë më e gjerë kërkesash për studentët, protesta po instrumentalizohet...

TIRANË, 10 dhjetor/ATSH/ - Nënkryetari i bashkisë së Tiranës dhe njëherazi anëtar i Bordit të Administrimit të Universitetit të Tiranës, Arbian Mazniku komentoi qëndrimin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA