Ballina Etiketimet Dhurata

Etiketim: dhurata

SHBA ndihmon Forcat e Armatosura në përballimin e përmbytjeve/ Peleshi: Rrisim...

TIRANË, 14 janar/ATSH-A. Fortuzi/ Forcat e Armatosura të Shqipërisë do të jenë më të mirëpajisura për të përballuar situatën e krijuar nga reshjet e...

Festat e fundvitit/ Dhurata për fëmijët me aftësi ndryshe në Vlorë

TIRANË, 24 dhjetor/ATSH/ Në vigjilje të Krishtlindjes, kryetari i bashkisë së Vlorës, Dritan Leli, deputeti Damian Gjiknuri dhe Prefekti Flamur Mamaj vizituan Qendrën e...

Festat e fundvitit/ Kryebashkiakja Sako dhurata për fëmijët me aftësi ndryshe

TIRANË, 23 dhjetor/ATSH/ Kryetarja e bashkisë së Durrësit, Emiriana Sako, ka vizituar sot qendrën e shërbimeve komunitare për fëmijët me aftësi ndryshe në prag...

Dhurata për fëmijët e punonjësve të Policisë së Shtetit/ Bushati: Mirënjohje...

TIRANË, 19 dhjetor/ATSH/  Festat e fundvitit vijnë me shumë dhurata për fëmijët e punonjësve të Policisë së Shtetit. Kryetari i Partisë Socialiste të Tiranës, Ervin...

Çfarë parapëlqejnë fëmijët për Krishtlindje?

ÇIKAGO, 26 nëntor /ATSH-ANSA/ - Çfarë duhet t'u ofrojmë fëmijëve në festat e ardhshme të Krishtlindjeve? Sidomos kur ata rriten, duke u ofruar atyre diçka...

COVID-19 – Johnson siguron fëmijët: Babagjyshi i Vitit të Ri do...

LONDËR, 25 nëntor /ATSH-ANSA/ - Pa kufizime për Krishtlindjet përkundër urgjencës Covid-19. Për t’i qetësuar fëmijët britanikë, të shqetësuar për dhuratat, është vetë kryeministri Boris...

”Amazon” dhuron miliona produkte për 1 000 shoqata bamirëse

SIATELL, 9 nëntor /ATSH-ANSA/ - Gjatë sezonit të festave të fundvitit, kompania ''Amazon'' do të mbështesë mbi 1 000 organizata bamirësie në të gjithë...

ITALI – Alibaba dhuron katër kamionë me aparatura sanitare

ROME, 5 prill /ATSH-ANSA/- Shtohet solidariteti me Italinë. Katër kamionë me 100 aparate respiratore , 50,000 maska mbrojtëse, 50,000 komplete mbrojtësë mjekësore dhe pajisje...

FOTO/ Gramsh, atmosferë festive dhe dhurata për fëmijët në këtë prag...

TIRANË, 21 dhjetor/ATSH/- Në kuadër të festave të fundvitit, një aktivitet i veçantë u zhvillua në qytetin e Gramshit për të gjithë fëmijët jetime. Me...

FOTO/ Mijëra dhurata për fëmijët e prekur nga tërmeti nga nxënësit...

TIRANË, 19 dhjetor/ATSH/ “Operacioni Kutia”, nisma më e fundit e Bashkisë së Tiranës për t’i ardhur në ndihmë familjeve të prekura nga tërmeti i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA