Ballina Etiketimet Depesion

Etiketim: depesion

SHËNDETËSI – Ndotja lidhet me depresionin dhe problemet mendore

ÇIKAGO, 24 gusht /ATSH-ANSA/ - Ndotja atmosferike mund të influencojë trurin tonë dhe të lidhet me kushtet e shëndetësisë mendore, si depresioni dhe çrregullimet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA