Ballina Etiketimet Dekreti

Etiketim: dekreti

Meta dekreton tre ligje të miratuara nga Kuvendi i Shqipërisë

TIRANË, 18 shkurt /ATSH – I. Vata/ Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dekretuar me shpallje ditën e sotme tre ligje të miratuara nga...

Paketa antishpifje/ Komisioni i Medias rrëzon dekretin e Metës, Gjonaj: Rregulla...

TIRANË, 23 janar /ATSH/ - Komisioni për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik rrëzoi sot dekretin e Presidentit të Republikës “Për kthimin e ligjit...

Kuvendi rrëzon dekretin e Presidentit për buxhetin 2019

TIRANË, 20 dhjetor/ATSH-Maela Marini/ Kuvendi rrëzoi sot me 76 vota pro dhe 22 vota kundër dekretin e Presidentit të Republikës nr. 10997, datë 13.12.2018...

Komisioni i Ekonomisë rrëzon dekretin e Presidentit: Kërkesat e studentëve plotësohen...

TIRANË, 18 dhjetor /ATSH/- Komisioni parlamentar i Ekonomisë nuk e miratoi sot dekretin e Presidentit të Republikës Ilir Meta, për rishikimin e buxhetit të...

Ahmetaj: Barra fiskale rritet vetëm për Lotarinë Kombëtare

https://www.facebook.com/arben.ahmetaj.al/videos/329200657827488/ TIRANË, 13 shtator/ATSH/ - Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, deklaroi sot se barra fiskale që rritet është vetëm ajo për Lotarinë Kombëtare, nga 10%...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA