Ballina Etiketimet Deklarate

Etiketim: deklarate

Shefja e Infektivit, Najada Çomo: Jemi në krye të detyrës, Infektivi...

TIRANË, 25 tetor/ATSH/ Gjatë inspektimit të ministres së Shëndetësisë në Spitalin Infektiv, shefja e Shërbimit prof. Najada Çomo ka bërë me dije se në...

Greva e naftëtarëve/ Mehmetaj: Shteti ka përgjegjësi kundrejt rafinerisë së Ballshit...

TIRANË, 16 tetor/ATSH/ Ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj, theksoi sot se nuk është e vërtetë që shteti nuk ka asnjë përgjegjësi...

Meta të firmosë pa humbur kohë ndryshimet në Kodin Zgjedhor

TIRANË, 12 tetor /ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama i bëri thirrje dot Presidentit Ilir Meta të dekretojë pa humbur kohë ndryshimet në Kodin Zgjedhor. Pas...

Refuzimi i ushqimit/ Të dënuarve ju është mundësuar adresimi i shqetësimeve...

TIRANE, 10 tetor/ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve informoi mbi situatën e krijuar disa ditë më parë, lidhur me refuzimin e ushqimit në disa...

Në 2019 janë eksportuar në sasi 334.7% më shumë fruta dhe...

TIRANË, 10 tetor/ATSH/ Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi, reagoi sot pas deklaratave të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, duke theksuar...

PD i vjedh identitetin gruas te njësia 4, punëson një aktore...

TIRANË, 10 tetor/ATSH/ Bashkia e Tiranës deklaroi sot se "pas gjashtë blofeve lidhur me denoncimet për pagesat e dëmshpërblimeve, Partia Demokratike ka shkuar edhe...

FRANCË – Grupi i Minskut kërkon armëpushim të menjëhershëm në Nagorni-Karabah

PARIS, 1 tetor /ATSH-AFP/ - Presidenti rus, Vladimir Putin, ai francez, Emmanuel Macron dhe amerikan, Donald Trump kërkuan sot me një deklaratë të përbashkët...

Rama: Armëpushim i menjëhershëm dhe rifillim negociatash për Nagorni-Karabahun

VJENË/TIRANË, 28 shtator /ATSH/ - Kryetari i OSBE-së, njëkohësisht Kryeministri dhe Ministri për Europën dhe Punët e Jashtme, Edi Rama, bëri thirrje për çtensionimin...

Tabaku: 219 mijë shqiptarë janë larguar në 7 vjet

TIRANË, 27 shtator/ATSH/ Ish- deputetja e PD-së Jorida Tabaku deklaroi sot se  "219 mijë shqiptarë janë larguar në 7 vjet qeverisje të Rilindjes". Në një...

GRECO: Shqipëria e gatshme të fillojë negocimin e kapitujve të anëtarësimit...

STRASBURG, 26 shtator /ATSH/ - Lufta kundër korrupsionit në Shqipëri është bërë kaq e sofistikuar dhe kaq e fuqishme sa vendi është i gatshëm...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA