Ballina Etiketimet Cl

Etiketim: cl

FUTBOLL – Fillon raundi i katërt i Ligës së Kampioneve

ZYRIH, 23 nëntor /ATSH-AA/ - Nesër nis java e katërt e ndeshjeve të sezonit 2020-2021 të Ligës së Kampionëve të UEFA-së, garës më prestigjioze...

FUTBOLL – Messi: Pushimi nga COVID-19 mund të ndihmojë Barcelonën të...

BARCELONA, 15 maj /ATSH-DPA/ - Lionel Messi beson se tani Barcelona mund të ketë mundësi më të mira për të fituar kampionatin e “Champions...

COVID-19 shtyn edhe Champions League dhe finalet e tjera

BERLIN, 23 mars /ATSH-DPA/ - UEFA vendosi sot shtyrjen e finales së Ligës së Kampionëve (Champions League), finalen e Europa League dhe Finalen e...

FISHË TEKNIKE – Fituesit e Ligës së Kampioneve

TIRANË, 1 qershor /ATSH/ - Më poshtë vijojnë të gjithë fituesit e Ligës së Kampioneve, që filloi për herë të parë në vitin 1955...

MADRID – Liverpool fiton Kupën e Kampioneve

MADRID, 1 qershor /ATSH/ - Skuadra angleze e Liverpoolit fitoi sonte Kupën e Kampioneve, pasi fitoi me rezultatin 2-0 përballë skuadrës tjetër ishullore të...

CL – Formacionet e mundshme Liverpool-Tottenham

MADRID, 1 qershor /ATSH/ - Sonte zhvillohet finalja e Ligës së Kampioneve, tërësisht angleze, ku do të përballen Liverpool-Tottenham, që do të luhet në...

KOMENT – Media spanjolle nuk gjen fjalë për humbjen e Barçës

BARCELONË, 8 maj /ATSH-AFP/ - "Qesharake", "Fiasko monumentale"... Shtypi spanjoll nuk ka gjetur mjaftueshëm fjalë për të përshkruar eliminimin mahnitës të ''FC Barcelona'' të martën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA