Ballina Etiketimet Ciklizem

Etiketim: ciklizem

Promovimi i çiklizmit/ Veliaj: Një kulturë e re që po i...

TIRANË, 13 qershor/ATSH/ Promovimi i çiklizmit, sidomos nga grupe të apasionuara të rinjsh të cilët po e kthejnë në trend përdorimin e biçikletës si...

Gara e çiklizmit në Korçë/ Policia merr masat, bllokon disa akse...

TIRANË, 13 qershor/ATSH/- Në datat 14 dhe 15 qershor 2021, Federata Shqiptare e Çiklizmit në bashkëpunim me Ministrinë e Arsimit, Sportit dhe Rinisë dhe...

ÇIKLIZËM – Kolumbiani Egan Bernal merr fanellën e verdhë në Turin...

PARIS, 26 korrik /ATSH-AFP/ - Kolumbiani Egan Bernal mori sot fanellën e verdhë të Turit të Francës menjëherë pas etapës së 19-të që u...

FOKUS – 15 vjet pa ”piratin” Pantani

ROMË, 13 shkurt /ATSH-ANSA/ - Me kalimin e kohës, ndërsa u bë legjendë, miti Pantani nuk dështoi në largimin e dyshimeve. Me vdekjen e Marco...

VJENË – Austriaku Strasser thyen një rekord të ri Alaskë-Patagoni për...

VJENË, 16 tetor /ATSH-AFP/ - Sportisti austriak, Michael Strasser njoftoi sot se ka përshkruar itinerarin Alaskë-Patagoni për 84 ditë me biçikletë, duke thyer rekordin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA