Ballina Etiketimet ‘Champions League’

Etiketim: ‘Champions League’

Mbyllen ndeshjet e UEFA Futsal Champions League në Tiranë

TIRANË, 25 gusht/ATSH/ Janë luajtur dje ndeshjet e fundit të UEFA Futsal Champions League të vlefshme për fazën kualifikuese të Grupit C, që u...

Futsal Champions League/ Haladas merr fitoren e dytë

TIRANË, 23 gusht/ATSH/ Dje u luajtën ndeshjet e dyta të UEFA Futsal Champions League të vlefshme për fazën kualifikuese të Grupit C, që po...

UEFA Women’s Champions League/ Shorti i turit të dytë përball Vllazninë...

TIRANË, 23 gusht/ATSH/ UEFA ka hedhur të dielën shortin për turin e dytë të Women’s Champions League, ku bën pjesë edhe kampionia e Shqipërisë,...

Champions League, Uzuni dhe Muçi protagonistë absolutë me klubet e tyre

TIRANË, 5 gusht/ATSH/ Mbrëmja e së mërkurës ka qenë e artë për dy nga futbollistët e Kombëtares shqiptare. Bëhet fjalë për Ernest Muçin dhe Myrto...

FUTSAL, ndeshjet e grupit C të Champions League 2021/22 në Shqipëri,...

TIRANË, 29 korrik /ATSH/ UEFA vendosi pak javë më parë t’i besojë Shqipërisë pritjen dhe organizimin e disa nga ndeshjeve të turit paraeliminator të...

Uzuni në superformë, shënon trigolësh për “Ferencvaros” në Champions

TIRANË, 14 korrik /ATSH/ Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni, e ka nisur në mënyrë të shkëlqyer sezonin me klubin e tij "Ferencvaros". Bomberi...

FUTSAL/ Shqipëria do të mirëpresë ndeshjet e Grupit C të Champions...

TIRANË, 9 korrik /ATSH/ Një tjetër lajm pozitiv vjen nga UEFA për FSHF-në dhe Shqipërinë! Pasi iu besua organizimi i ndeshjeve të turit paraeliminator të...

Kupat e Europës/ Klubet shqiptare njohin rivalët e mundshëm në rast...

TIRANË, 16 qershor /ATSH/ Sot në Nion të Zvicrës është hedhur shorti për turin e dytë kualifikues të ekipeve që do të marrin pjesë...

Rrugëtimi drejt kompeticioneve europiane, Teuta, Vllaznia, Partizani dhe Laçi mësojnë kundërshtarët

TIRANË, 15 qershor /ATSH/ Sot është hedhur në Nion të Zvicrës shorti për raundin e parë kualifikues të UEFA Champions League si edhe shorti...

UEFA prezanton formatin e ri për garat e klubeve që nis...

TIRANË, 20 prill /ATSH/ Të hënën u mblodh e Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s, në mbledhjen e zhvilluar në Montreux, ku mori pjesë dhe Presidenti...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA