Ballina Etiketimet Cerdhe

Etiketim: Cerdhe

Rikonstruksion total i gjimnazit “Ibrahim Rugova”/ Ndërtim i të parës çerdhe...

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Rikonstruksion total i gjimnazit "Ibrahim Rugova" dhe ndërtim i të parës çerdhe publike në qendër Kamzë. Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet...

Nis sot regjistrimi i fëmijëve në çerdhe e kopshte

TIRANË, 7 qershor/ATSH/ Duke filluar nga sot e deri në datën 11 qershor në çdo çerdhe publike të Bashkisë Tiranë, do të kryhet procedura...

Bashkia e Tiranës hap aplikimin për regjistrimin e fëmijëve në çerdhe

TIRANË, 11 maj/ATSH/ Në datat 7-11 qershor 2021 në çdo çerdhe publike të Bashkisë Tiranë, do të kryhet procedura e aplikimit për regjistrimin e...

Aplikimet për regjistrimin në kopshtet publike brenda datave 1 deri në...

TIRANË, 21 gusht/ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme e Çerdheve dhe Kopshteve ka njoftuar se në datat 1 deri në 11 shtator, do të kryhet procedura...

Regjistrimet në kopshte duhet të kryhet brenda datës 14 gusht

TIRANË, 6 gusht/ATSH/ Fëmijët që kanë frekuentuar çerdhen në sezonin 2019-2020 dhe që mbushin moshën 3 vjeç, deri më datë 14 shtator 2020, do...

Tiranë/ Regjistrimi i fëmijëve në çerdhet dhe kopshtet publike, nisin aplikimet

TIRANË, 22 qershor/ATSH/ Ditën e sotme nisin aplikimet për të regjistruar fëmijët pranë çerdheve apo kopshteve publike në Tiranë për vitin 2020-2021. Ndërsa afati i...

Sot rihapen çerdhet publike në Gjilan

PRISHTINE, 4 qershor /ATSH/ -Bazuar në rekomandimet e Qeverisë dhe MASHT-it për hapjen e çerdheve, Komuna e Gjilanit ka bërë të gjitha përgatitjet për...

Regjistrimi në kopshtet dhe çerdhet e Tiranës/ Dokumentet që ju duhen

TIRANË, 2 qershor/ATSH/ Duke filluar nga data 22 qershor e deri në datën 26 qershor 2020 në çdo çerdhe publike të bashkisë Tiranë, do...

Në bashkinë e Tropojës kopshtet dhe çerdhet hapen dyert sipas protokollit...

TIRANË, 1 qershor/ATSH/ Në bashkinë e Tropojës këtë 1 qershor, kopshtet dhe çerdhet hapen dyert sipas protokollit të sigurisë të miratuar nga Instituti i...

Fier/ Hapen kopshtet dhe çerdhet, zbatohen protokollet e mbrojtjes së shëndetit

TIRANË, 1 qershor/ATSH/ Edhe në Fier fëmijët janë rikthyer sot në çerdhe dhe kopshte, pas shkëputjes 3-mujore nga pandemia e COVID-19. Kryetari i bashkisë Fier,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA