Ballina Etiketimet çajrat

Etiketim: çajrat

Çajrat më të mirë për të luftuar gripin dhe të ftohtin

TIRANË, 12 shkurt /ATSH/ - Hulumtimet e shumta nuk kanë arritur në përfundime të sakta se deri në çfarë mase çajrat mund të shërojnë...

Çajin që duhet të konsumoni sipas grupit të gjakut

TIRANË,17 gusht /ATSH/ - Çaji është një nga pijet më të shëndetshme për organizmin e njeriut dhe më e këshilluara nga mjekësia popullore dhe...

Çajrat që bëjnë zëvendësimin ideal të ujit gjatë ditëve të verës

TIRANË,24 korrik /ATSH/ - Është koha që të freskoheni në mënyrë të shëndetshme. Nëse jeni adhurues i lëngjeve dhe i pijeve të tjera, ekziston...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA