Ballina Etiketimet Botoks

Etiketim: botoks

Të mirat dhe të këqijat e botoksit

ROMË, 13 shtator /ATSH/ - Botoksi është një neurotoksinë e lëngshme që injektohet në muskuj për të trajtuar rrudhat, vijat e buzëqeshjes, linjat e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA