Ballina Etiketimet Boterori

Etiketim: boterori

Botërori për femra, Grima: Norvegjia dhe Kosova, rivale të forta

TIRANË 22 nëntor /ATSH-I.Vata/ Kombëtarja shqiptare e femrave ka nisur që prej ditës së diel grumbullimin dhe përgatitjet në kuadër të dy ndeshjeve ndaj...

Botërori “Australi – Zelandë e Re 2023” / Shqipëria e femrave...

TIRANË, 6 maj /ATSH/ Në Nion të Zvicrës u hodh shorti për ndarjen në grupe të 51 skuadrave përfaqësuese të femrave që do të...

Botërori 2022 / Reja shpall listën: Ju tregoj risitë, përqendrim maksimal...

TIRANË, 21 mars/ATSH/- Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Edoardo Reja, ka shpallur listën me 28 lojtarë që janë ftuar për tre ndeshjet e...

Uruguaj-Francë hap siparin e çerekfinaleve

TIRANË, 6 Korrik /ATSH/ - Botërori “Rusi 2018” tashmë ka hyrë në fazën e saj më të nxehtë dhe rrethi i pretendentëve është ngushtuar...

SPORT – Edhe 100 ditë nga fillimi i Botërorit 2018

MOSKË, 7 mars /ATSH-AA/ - Kanë mbetur edhe 100 ditë nga fillimi i Kampionatit Botëror të Futbollit FIFA 2018, që do të zhvillohet nga...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA